_MG_9937_Loit Jõekalda 2015 Tallinn Drawing Triennial, joonistustriennaal, arhitektuuri- ja disainigalerii copy black and white

Osalejad/Participants

MUST ja VALGE
Tallinna 5. Rahvusvaheline joonistustriennaal
Tallinn 5th International Drawing Triennial
BLACK and WHITE


Tallinna Kunstihoone / Tallinna Art Hall (Vabaduse väljak 8)
22. VIII—27. IX 2015.
K—P / Wed—Sun 12:00—18:00.

Kunstihoone näitusel osalevad kunstnikud / Participating artists in Tallinn Art Hall:

Mirjam Aimla (Estonia), Quentin Arepo (France), Jüri Arrak (Estonia), Blažej Baláž (Slovakia), Mária Balážová (Slovakia), Charlotte Barry (France), Britta Benno (Estonia), Liena Bondare (Latvia), Philippe Briade (Belgium), Yvonne Calsou (France), Josefien Cornette (Belgium), Marie Courdavault (France), Madeline Deriaz (Canada); Judith Duchêne (Belgium), Thomas Dussaix (France), Sean Fangous (France), Barbara Fragogna (Italy), FXSTG (Canada), Eugenia Gortchakova (Germany), Greta Grendaite (Lithuania), Rémi Groussin (France), Evelyn Grzinich (Estonia), Radozlav Gryta (Finland, Poland), Albert Gulk (Estonia), Ulvi Haagensen (Estonia), Hannah Harkes (Estonia), Inga Heamägi (Estonia), Gudrun Heamägi (Estonia), Maie Helm (Estonia), Pirkko Holm (Finland), Pascal Hugonet (France), Jarõna Ilo (Estonia), Laurie Joly (France), Dieter Josef (Austria), Jurgita Juodyte (Lithuania), Anu Juurak (Estonia), Virge Jõekalda (Estonia), Jüri Kask (Estonia), Sol Kjøk (USA, Norway), Kaili Angela Konno (Estonia), Eliska Kovacikova (Slovakia); Ankur Kumar (India); Kreeta Käeri (Estonia), Tarrvi Laamann (Estonia), Laurence Landois (France), Laurentsius (Estonia), Heikki Leis (Estonia), Elodie Lemerle (France), Anna Litvinova (Estonia), Nestor Ljutjuk (Estonia), Gintarė Marčiulynaitė (Lithuania), Ülle Marks (Estonia), Raul Meel (Estonia), Frédéric Messager (France), Susmar Pinango de Meyssignac (France, Venezuela), Ahmed Modhir (Sweden, Iraq), Julien Morel (France), Anna Nikiforova (Russia), Mall Nukke (Estonia), Maarja Nurk (Estonia), Enno Ootsing (Estonia), Olga Orel (Russia), Tauno Ostra (Estonia), Ann Pajuväli (Estonia), Jaanika Peerna (Estonia), Juan Perdiguero (Spain), Jaak Poom (Sweden, Estonia), Mari Prekup (Estonia), Sergei Pshizov (Russia), Mark Antonius Puhkan (Estonia), Aapo Pukk (Estonia), Anu Purre (Estonia), Matti Pärk (Estonia), Pamela Radino (Italy), Irma Isabella Raabe (Estonia), Lilli-Krõõt Repnau (Estonia), Sara Riesenmey (Switzerland), Lembe Ruben (Estonia), Reti Saks (Estonia), Feliks Sarv (Estonia), Ljubov Serova (Russia), Kate Serzane (Latvia), Stephanie Smalbeen (France), Sofya Smirnova (Estonia), Jessica Soueidi (France), Asya Sukmanova (Russia), Krista Zimm (Estonia), Kuzja Zverev (Estonia), Tarja Teräsvuori (Finland), Jaan Toomik (Estonia), Maria Kristiina Ulas (Estonia), Klavs Upaciers (Latvia), Ragne Uutsalu (Estonia), Dana Vasiljeva (Latvia), Ludivine Venet (France), Valeri Vinogradov (Estonia), Mare Vint (Estonia), Marje Üksine (Estonia).

Näituse kujundus / Design of the exhibition: Kaarel Eelma.

Jaani kiriku lõunasaal ja kelder/ Jaani church (Vabaduse väljak 1):
Maara Vint, Aime Jürjo, Uno Roosvalt, Maarja Undusk


Arhitektuuri- ja Disainigalerii / Gallery of Architecture and Design (Pärnu maantee 6):
17. VIII—2. IX 2015.
Amandine Facquer (France), Jenny Grönholm (Finland), Vladimir Jakobtchuk (Russia), Romina Remmo (Belgium), Luis Filipe Rodrigues (Portugal), Aksel Haagensen (Estonia), Jüri Kask (Estonia), Tiiu Kirsipuu (Estonia), Ilmar Kruusamäe (Estonia), Liisa Kruusmägi (Estonia), Vilen Künnapu (Estonia), Tõnis Laanemaa (Estonia), Urmas Muru (Estonia), Naima Neidre (Estonia)


Vabaduse galerii / Vabaduse gallery (Vabaduse väljak 6)
13. VIII—1. IX 2015.
E—L / Mon—Sat 12:00—18:00
laureaadid 2012 / laureates 2012:
Kadi Pajupuu (Estonia), Marilyn Piirsalu (Estonia), Jaanika Peerna (Estonia, USA), Viktoria Pitirimova (Russia), Tomiyuki Sakuta (Japan)


Kunstihoone siseõuel / Courtyard of Art Hall (Müürivahe 12):
Installatsioon — Alina Orav (Estonia)


Viinistu tünnigalerii, konverentsisaal ja meregalerii / Galleries of Viinistu:
13. VIII—26. IX 2015.
Ciprian Chirileanu (Romania), Tiago Cruz (Portugal), Sean Fangous (France), Niina Freiberg (Estonia), Olivier Garraud (France), Greta Grendaite (Lithuania), Sandrine Ginisty (France), Albert Gulk (Estonia), Isabelle Huart Belsai (France), Eero Ijavoinen (Estonia), Juhani Järvinen (Finland), Kaisa Järvinen (Finland), Kärt Karjatse (Estonia), Ankur Kumar (India), Kreeta Käeri (Estonia), Tiia Külv (Estonia), Urve Küttner (Estonia), Heikki Leis (Estonia), Ado Lill (Estonia), Liina Loper (Estonia), LWO (France), Hanna Marats (Estonia), Kim Massey (USA, Korea), Piret Mildeberg (Estonia), Julien Morel (France), Fulvia Nicolini (France), Anna Nidzgorska (Austria), Tauno Ostra (Estonia), Juan Perdiguero (Spain), Jaak Poom (Sweden, Estonia), Sharon Portelance (USA), Sara Riesenmey (Switzerland), Katerina Shamshurina (Belorussia), Veronica Slater (UK), Stephanie Smalbeen (France), Jessica Soueidi (France), Mari-Liis Tammi (Estonia), Merike Sule-Trubert (Estonia), Kuzja Zverev (Estonia), Aleksandr Tishkov (Estonia), Tuuliki Tolli (Estonia), Elina Titane (Latvia), Aili Vahtrapuu (Estonia), Kelli Valk (Estonia), Harvi Varkki (Estonia), Krista Simson (Estonia)

Seminari ettekanded / Seminar talks:
22.VIII 13:30—17:30 Viinistu kabelis / in Viinistu chapel
Mai Levin (Estonia), Heikki Kastemaa (Finland), Eugenia Gortchakova (Germany, Russia), Luis Filipe Rodrigues (Portugal), Krista Simson (Estonia), Judith Duchene (Belgium), Merike Sule-Trubert (Estonia)